Předprodukční stránky americko-české produkce filmu SPODINA - Extreme Hate -

spodina.cz

CZECH PAGE
 
Home
Film Facts
Based on This Story
Evidence of Racism
CZECH PAGE
Contact - kontakt 

    

 

 

Film SPODINA - Extreme Hate

bude natáčen především na následujícím podkladě

 

Učitelka Čadková byla obraná prakticky o vše s pomocí AK Vovsík Rösch Kocina

·         Manžel Roman Čadek, bohatý podnikatel, kamarád policajtů z krajského ředitelství, s kterými se pravidelně opíjel, manželku týral, obral o vše, vyhrožoval zabitím, navštívil rodinu Hitlera, u soudu tvrdil, že je absolutní chudák a manželka by měla živit jeho, jindy uváděl, že živoří v Asii v kolonii malomocných, tvrdil, že žádná zranění manželce nezpůsobil, naopak, že manželka prý způsobila zranění jemu. Podniká ve více asijských zemích, kde prý není zvykem užívat daňové doklady. Manželku přímo či nepřímo obral o desetimiliony. Ona namá prakticky nic. On všechno. Po tom, co četl knihu o Krejčířovi si otevřel letovisko na tropickém ostrově, kde je tento inženýr vyfocen s tričkem s nápisem "Mrdá ti" a jeho kamarád se ho ptal jestli stále ještě "ojíždí všechno". AK Vovsík Rösch Kocina jsme tyto informace doručili.

·         Švagr Čadkové, Děkanovský, spoluvlastník zdravotní firmy, bílý kůň manžela. U soudu lhal, vedl 2 soudy aniž si toho byl vědom, i když byl na nich podepsaný. Uvedl, že za něho věci u AK Vovsík Rösch Kocina vyřizoval švagr. On sám udával. Jeho firma nedodávala obchodnímu rejstříku daňové uzávěrky, což je dle zákona povinná činit každý rok. Nad Čadkovou spolu s manželkou Děkanovskou vyhráli soudy ohledně bytu. Ty se opíraly o lži, křivá svědectví, dokonce i o podvrženou smlouvu, dodanou soudu Mgr. Pechem z AK Vovsík Rösch Kocina.

·         Švagrová Děkanovská, ze stejné zdravotní firmy, bílý kůň svého bratra Čadka v soudech o bytě, ani nevěděla, kde se přesně nachází byt, který vlastnila. Bílého koně dělala Čadkovi i když prodal podíl ve firmě Němci. Měl zakázáno ve stejném oboru podnikat, tak to dělal přes ní, svou sestru.

·         Tchýně Čadková – vyučovala na hudební konzervatoři, u soudu vypovídala, že syn v Asii dělá řidiče lodi - jedná se o bárku pro převoz několika lidí. Přitom syn podnikal prostřednictvím bílých koní a soudu dodal, prostřednictvím AK Vovsík Rösch Kocina, falešná daňová přiznání s falešnými podpisy. Tchýně pomohla v tom, že byla Čadková obraná více méně o desetimiliony. Nemá nic. Čadka zastupuje advokát, z kauzy Kajínek, Ludvík Rösch, který se neštítí nesmírně lhát či uvádět nepravdu, aby jeho klient Čadek mohl o vše obrat Čadkovou. Soudci vychází Čadkovi s Röschem maximálně vstříc. Nějaké zákony je nazajímají. Neštítí se ani páchat trestné činy. Nespravedlivost se odehrála i u Ústavního soudu, kterému byla podaná stížnost včas dle jeho instrukcí. Ex komunista soudce Musil, spojený s plzeňskými právy, ji zamítl protože prý nebyla podaná včas, což dle samotných instrukcí Ústavního soudu nebyla pravda a na stížnost Rychetskému jsme dostali odpověď, že se Čadková může odvolat do Štrasburku.

·         Na obrázku jsou znaky po náslilí Čadkem, kteréhe se proti Čadkové opakovaně dopustil.

 

Berte vše jako podezření či pohled ze strany přátel Čadkové. Protistrana může vše vidět úplně jinak. Než si uděláta úsudek, ověřte fakta.

 

Na spodní polovině dále uvedené stránky se dočtete, jaký je asi člověk Čadek. Většina kopií Facebookových vzkazů je v češtině: Čadkův charakter

 

Jaký člověk je jeho advokát vám přiblíží stránky "lži, lži, lži" na webu JusticniMafie.info: Röschův charakter

 

Home | Film Facts | Based on This Story | Evidence of Racism | CZECH PAGE | Contact - kontakt

Copyright © www.ExtremeHate.com  Take everything on these pages as one-sided view of friends of Katrin. The people around Cadek may see things totally differently. Seek the truth and make your own opinion. Until then take everything as mere suspicion that this is how things may be.

This site was last updated 11/29/16